Didžiausias makiažo festivalis visose Baltijos šalyse.

 

Tai — išskirtinis metų įvykis tau.

Makiažo deivei, gerbėjai ir vizažistei.

 

The
Makeup
Lovers
2019.

Čia atsiveria naujos durys. Gimsta nauji talentai. Atskleidžiamos grožio paslaptys. Paslaptys, pritaikomos visame pasaulyje. Ir net aukščiausiuose makiažo lygiuose.

Vienintelis toks renginys Baltijos šalyse.

 

Mes esame čia tam, kad surinktume visą makiažo elitą į vieną vietą — vietą, kurioje galėsi susipažinti, mokytis ir tobulėti. O tuomet tapti to dalimi.

 

Techniniai patarimai.
Karjeros bei savireklamos pamokos.
Profesionalai iš viso pasaulio.

Techniniai patarimai.
Karjeros bei savireklamos pamokos.
Profesionalai iš viso pasaulio.

KUR?

LITEXPO, VILNIUS

KADA?

LAPKRIČIO 30 D.

TRUKMĖ?

9:00 - 20:00 VAL.

Kiekviena iš Jūsų turi, ką pasakyti pasauliui.

Kosmetikos maniakė.

Blizgi paletė už vitrinos ar pagunda? Vienas ir tas pats. Nes be vieno negali būti kito. Kosmetika yra taisyklė. Taisyklė, be kurios negaliotų šis pasaulis.

Vizažistė.

Tai gyvenimo būdas. Galbūt, net gyvenimo stilius. Tobulybė reikalauja daug darbo ir žinių. Tačiau tu žinai — ši bendruomenė yra vieta, kurioje rasi visus atsakymus.

Makiažo meno gerbėja.

Raudona ar gelsvai juoda? Tiesi linija, o galbūt riesta? Mados diktuojamos ir makiaže. Juk vis dėlto, tai — menas.


Karjera saldi — raudono kilimo klientai, vakarėliai Vilniaus dangoraižiuose bei Kauno jachtų klube. Tačiau norint pasiekti šį lygį svarbu nuolatinis tobulėjimas. Atsistok milžinams ant pečių — mokykis iš profesionalų,kurie jau pasiekė tai, ko sieki Tu.

 

Karjera saldi — raudono kilimo klientai, vakarėliai Vilniaus dangoraižiuose bei Kauno jachtų klube.

Tačiau norint pasiekti šį lygį svarbu nuolatinis tobulėjimas.

Atsistok milžinams ant pečių — mokykis iš profesionalų,kurie jau pasiekė tai, ko sieki Tu.
Šiais metais mes paruošėme jums išskirtinę programą.

Juk turime nustebinti 2000 nuostabių asmenybių su nepakartojamu renginiu, tad kodėl nepasistengus?

Pagrindinė
scena

Diamond
scena

Meet & Greet erdvė

Foto
zonos

Nuolaidos
kosmetikai

Ekspertų
pamokos

Daug
dovanų

Motyvacijos
bomba

Pirmaisiais metais jūsų buvo 500.
Antraisiais - 1000.
Trečiaisiais 1500.
Šiais metais pasitiksime jūsų net 2000.

Pirmaisiais metais jūsų buvo 500. Antraisiais - 1000. Trečiaisiais 1500.
Šiais metais pasitiksime jūsų net 2000.


2000 nuostabių asmenybių, pasiruošusių mokytis iš geriausių MUAs pasaulyje.

Pasiruošusių mokytis ir tobulėti. Todėl šiais metais mūsų renginys — dar didesnis, paliečiantis dar daugiau temų ir jas nagrinėjantis dar giliau.

Susipažinkite su mūsų pranešėjais.

Šiandien, susipažinkite čia. O renginio dieną — susipažinkite gyvai, juk tam jie ir atvyko. Makiažo ir grožio meistrai iš viso pasaulio į Vilnių atskrenda dėl jūsų. Ir jūsų žinių gilinimo.

Liko paskutiniai bilietai.

Makiažo dėka dabar kiekvienas gali išlaisvinti ir pabrėžti savo tikrąjį aš, makiažas - tai daugiau nei tiesiog tapyba, tai saviraiška ir individualumas, ir mes įsitikinę, kad tai vienas galingiausių šio laikotarpio ginklų.

2 scenos.

Diamond scenos programa.

Diamond. Nes jūs to vertos. Unikalūs talentai, vieninteliai tokie šioje srityje, visame pasaulyje. Jie pademonstruos autentišką savo braižą, stilių bei metodus, naudojamus pilno įvaizdžio kūrimui.

9:00 REGISTRACIJOS PRADŽIA

10:00 - 11:15 Yana Panfilovskaya:

Tema - Raudonojo kilimo makiažas - tobulo glamūro paslaptys

Įvaizdis, vertas raudono kilimo. Laikui nepavaldžios makiažo paslaptys, nepriekaištingos akių pieštuko linijos ir vyšnių saldumą primenančios lūpos. Visa tai ir dar daugiau — iš vienos geriausių Rusijos vizažisčių. Šiuose mokymuose Yana detaliai parodys, kaip sukuriamas išskirtinis įvaizdis. Įvaizdis, kuriam neprilygsta niekas.

11:30 - 12:45 Julia Voron:

Tema - Ryškus kreatyvas: ištobulinta technika ar stulbinanti improvizacija?

Praplėskite savo galimybių ribas. Julia išmokys kurti šviesų ir išskirtinai kūrybišką makiažą. Šiuose mokymuose pamatysite, kaip ištobulintos technikos gali padėti sukurti išskirtinį improvizacinį įvaizdį.

13:00 - 14:15 Einat Dan:

Tema - Menas už grožio ribų

Kažkas, kas išsiskiria. Kažkas, kas nepriklauso jokiems įprastiems grožio stereotipams. Makiažas gali būti menas. Einat parodys, kaip makiažą paversti menu. Ir kaip sukurti tokį meną, kuris patenka ant žurnalų viršelių.

14:30 - 15:45 Vlada Haggerty:

Tema - Už banalumo ribų: autentiškas stilius makiažo industrijoje

Vlada tokia vienintelė. Ji — tarptautinėje rinkoje pripažinta makiažo technikų mokytoja. Iš jos išmoksite visko, ko reikia norint kiekviename įvaizduje sukurti nepriekaištingas detales.

16:00 - 17:15 Ortal Elimeleh:

Tema - Šiuolaikinė nuotaka: naujausios technikos iš Izraelio

Viskas, ką turite žinoti apie modernios nuotakos įvaizdį. Ir visa tai — iš vieno geriausių Izraelio vizažo meistrių lūpų.

17:30 - 18:45 Jordan Liberty:

Tema - Šviesos mokslas makiaže: autorinės technikos

Apšvietimas — detalė, į kurią daugelis neatsižvelgia. Tačiau ši detalė gali nulemti makiažo įvaizdį. Jordan’as pasidalins patirtimi pritaikant įvaizdį kiekvienai aplinkai. Nesvarbu, koks bebūtų apšvietimas — Jūsų sukurtas makiažas atrodys profesionaliai. Jūs išvysite bei išmoksite geriausius Jordan’o makiažo triukus ir išskirtinę techniką.

19:00 - 19:30 Bendras visų pranešėjų pasirodymas

O kad šis makiažo festivalis visiškai išsiskirtų ir paliktų jums nepamirštamas emocijas, mes parengėme meistrams bendrą iššūkį – pritaikyti kiekvieno jų technikas ant 1 modelio veido!

Taip, taip, jūs perskaitėte teisingai – skirtingos technikos bei stiliai susijungs tik ant 1 modelio veido!

19:45 Diamond scenos uždarymas

O kad šis makiažo festivalis visiškai išsiskirtų ir paliktų jums nepamirštamas emocijas, mes parengėme meistrams bendrą iššūkį – pritaikyti kiekvieno jų technikas ant 1 modelio veido!

Taip, taip, jūs perskaitėte teisingai – skirtingos technikos bei stiliai susijungs tik ant 1 modelio veido!

Pagrindinės scenos programa.

Vizažistai bei grožio srities ekspertai. Visi jie — savo srities specialistai. O šią dieną jie kalbės jums — paskyrėme po pusę valandos kiekvienai temai, tad išmoksite visko. Veido priežiūra, sveika mityba bei jos įtaka mūsų odai, veido paruošimas makiažui, bendro įvaizdžio taisyklės, spalvų ir atspalvių suderinimas.

10:30 REGISTRACIJOS PRADŽIA

11:30 - 12:00 Asta Bagdonaitė ir Miglė Kručiūtė:

Tema - Odos priežiūra INSIDE OUT:
100 proc. makiažo patarimai modeliui ir vizažistui!

Odą svarbu puoselėti ne tik iš išorės, tačiau ir iš vidaus. Juk norint tobulo įvaizdžio, reikia stengtis turėti sveiką odą. Asta paaiškins sveikos mitybos mokslą bei rekomenduos jos būdus, kuriuos galėsite įgyvendinti jau seminaro dieną.
Miglė dalinsis kosmetologinės patirties žiniomis apie tinkamą išorinę odos priežiūrą bei tinkamiausias to priemones.

12:10 - 12:40 Oksana Pikul-Jasaitienė

Tema - Jaunatviškas ir brandus makiažas: ką būtina žinoti?

Jaunatviškumas ar brandus makiažas? Kodėl vienas, ar kodėl kitas, ir kaip žinoti, kurį ir kada pasirinkti? Oksana Pikul paaiškins viską nuo priemonių iki specifinės technikos, norint įgyvendinti šiuos du skirtingus įvaizdžius. Nors kartais, atrodo, raukšlės nepaslepiamos — Oksana žino paprastus būdus joms paslėpti.

12:50 - 13:20 Anna Beauty Art:

Tema - Veido modeliavimas: anti - trendai ir šiandienos tendencijos

Veido kontūravimas pelnė didžiausią populiarumą tarp visų makiažo madų klyksmų. Ne be reikalo ant pjedestalo jis išsilaikė ilgiausiai. Tačiau, laikui bėgant veido kontūravimo technikos paseno ir netgi tapo anti trendais.
Šiame seminare bus apžvelgtos didžiausios kontūravimo klaidos ir šių dienų tendencijos. Taip pat — taisyklės, kurių privalote laikytis norint sukurti natūralų veido kontūravimą. O šalia to — mėgstamiausi Anastasijos kontūravimo produktai bei naudingi patarimai.

13:30 - 14:00 Sonya Miro:

Tema - Nepriekaištingas portfolio: redaguok makiažo nuotraukas iki tobulumo!

Nepriekaištingas porftolio — neatskiriama sėkmingos karjeros dalis. Sonya išmokys, kaip redaguoti jūsų vizažo kūrinius, ir kaip padaryti, jog jie atrodytų nepriekaištingai. Sužinosite, kaip parinkti tinkamą apšvietimą, pozavimą, kokias redagavimo priemones naudoti. Nustebinkite socialines medijas jūsų sukurtais įvaizdžiais.

14:10 - 14:40 Sara Hill:

Tema - Yoga skin: odos padengimo inovacija skaitmeniniame amžiuje

Inovacijos skaitmeniniame amžiuje ir kaip jas pritaikyti jūsų odai. Čia išmoksite visus pagrindus, kurių jums reikia norint išlaikyti bligančią odą skirtingo kompleksiškumo įvaizdžiuose.

14:50 - 15:20 Shani Baruch:

Tema - Dėmesį kaustantis žvilgsnis: bronzinio makiažo technikos

Šiame seminare Shani išmokys technikų, kurias naudoja kurdama nepriekaištingą bronzinį akių makiažą. Visa tai priklauso nuo teisingo spalvų pasirinkimo ir profesionalių technikų. O prie viso to, išmoksite kurti įvaizdžius, atkreipiančius viso kambario dėmesį.

15:30 - 16:00 Isabelle De Vries:

Tema - Apimties sukūrimas makiaže

Profesionalai geba sukurti multidimensinį įvaizdį. Juk tai — viena svarbiausių makiažo technikų. Išmoksite, kaip kurti nepriekaištingą akių bei skruostų įvaizdį. Isabelle pasidalins, kaip kuria įvaizdžio konceptus ir kaip sukuria išskirtinius įvaizdžius kombinuodama skirtingus konceptus.

16:10 - 16:40 Liutauras Salasevičius:

Tema - PERFECT MATCH - tobulo įvaizdžio kūrimas skirtingiems moterų tipams

Spalvų ir atspalvių derinimas jūsų įvaizdžiui. Maestro Liutauras paaiškins mokslą, padedantį išsirinkti spalvas, ir parodys, kokią disharmoniją gali sukurti klaidingi spalvų pasirinkimai. Tai galioja ir kuriant makiažą, ir plaukų šukuoseną, ar parenkant drabužių derinį. Juk teisingai parinktos spalvos — harmoningas žmogaus grožis.

16:50 - 17:20 Monika Briu:

Tema - Tobuli antakiai: kaip atrasti tinkamą formą?

Idealių antakių parinkimas gali tapti tikru iššūkiu. Ir tai suprantama - juk kartais pasiklystame tarp įvairiausių klausimų. Koks yra idealus antakių storis? Ilgis?
Linkis? Ar spalva? Šiame seminare Monika pademonstruos, ko reikėtų vengti modeliuojant antakius. Antakius, kurie išsiskiria savo tobulumu ir natūralumu. Čia apžvelgsite antakių architektūros taisykles

17:30 - 18:00 Aušra Prišmontaitė ir Greta Misiulė:

Tema - Veido trūkumų maskavimo paslaptys: sprendimai kiekvienai

Veido problemos neišvengiamos. Tačiau, galime jas minimizuoti. Greta ir Aušra išmokys, kaip atlikti makiažą neišryškinant odos problemų bei parodys tinkamiausias priemones maskavimui.

18:10 - 18:40 Bendras visų pranešėjų pasirodymas

O kad šis makiažo festivalis visiškai išsiskirtų ir paliktų jums nepamirštamas emocijas, mes parengėme meistrams bendrą iššūkį – pritaikyti kiekvieno jų technikas ant 1 modelio veido!

Taip, taip, jūs perskaitėte teisingai – skirtingos technikos bei stiliai susijungs tik ant 1 modelio veido!

19:00 Pagrindinės scenos uždarymas

O kad šis makiažo festivalis visiškai išsiskirtų ir paliktų jums nepamirštamas emocijas, mes parengėme meistrams bendrą iššūkį – pritaikyti kiekvieno jų technikas ant 1 modelio veido!

Taip, taip, jūs perskaitėte teisingai – skirtingos technikos bei stiliai susijungs tik ant 1 modelio veido!


Visi bilietai brangs po:

00
:
00
:
00
:
00

Silver

Įprasta kaina: 59€
Jūsų kaina: 50 €

Šiuo metu liko 4 bilietai už šią kainą

Neribotas įėjimas į pagrindinę renginio zoną

11 Pagrindinės scenos seminarų

11 Pagrindinių seminarų video įrašai
*galios 14 d. nuo gavimo

Pagrindinis festivalio sertifikatas

Išskirtinės nuolaidos kosmetikai

Meet & Greet erdvė

Milžiniška galimybė laimėti kosmetikos dovanas

Gold

Įprasta kaina: 89€
Jūsų kaina: 70 €

Šiuo metu liko 6 bilietai už šią kainą

Neribotas įėjimas į pagrindinę renginio zoną

Pasirinktinai 2 Diamond scenoje vyksiantys mokymų įraša
*galios 14 d. nuo gavimo
*mokymus pasirinkti galėsite apmokant bilietą

2 Diamond mokymų PDF sertifikatai

11 Pagrindinės scenos seminarų

11 Pagrindinių seminarų video įrašai
*galios 14 d. nuo gavimo

Pagrindinis festivalio sertifikatas

Išskirtinės nuolaidos kosmetikai

Meet & Greet erdvė

Milžiniška galimybė laimėti kosmetikos dovanas

Diamond

Bilietai išpirkti.

Bilietai išpirkti.

Neribotas įėjimas į visas renginio zonas

7 Diamond scenoje vyksiantys mokymai

7 Diamond mokymų PDF sertifikatai

7 Diamond mokymų įrašai
*galios 14 d. nuo gavimo

11 Pagrindinės scenos seminarų

11 Pagrindinių seminarų video įrašai
*galios 14 d. nuo gavimo

Pagrindinis festivalio sertifikatas

Išskirtinės nuolaidos kosmetikai

Pirmenybė Meet & Greet erdvėje

Milžiniška galimybė laimėti kosmetikos dovanas

Prisijunk prie TML šeimos.

Festivalių akimirkos.

TML18

TML17

TML16

Mūsų draugai.

Čia — rinkos lyderiai. Ateikite, pasikalbėkite, išsiklausinėkite bei išbandykite. Mes stengiamės dėl jūsų.

THE MAKEUP LOVERS 2019